Žárovka E27 LED vyrobená z diod SMD 2835 s výkonem 10W a světelným tokem 940 lumenů v teplé bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 60W. Závit E27 je jedním z nejčastěji používaných závitů, a to díky své jednoduchosti při demontáži/instalaci žárovek.
Volba našich zdrojů světla LED je způsob, jak šetřit energii. Účinně tak snížíte své účty za elektřinu a pomožete chránit přírodní prostředí.
Teplé bílé světlo vytváří útulnou atmosféru v místnosti.
Světlo se okamžitě rozsvítí po zapnutí. Žárovka LED se rozsvítí okamžitě po zapnutí, a to díky krátké době zapálení (méně než 0,02 sekundy).
Zdroje světla LED jsou bezpečný a trvanlivý způsob osvětlení prostoru ve vašem domě. Vysoce kvalitní diody zajišťují dlouhodobé používání. Nižší zahřívání ji činí bezpečnou k použití a může být dokonce použita v dětském pokoji. Je vybavena IC driver, tj. napájecí jednotkou přizpůsobenou osvětlení LED. Zabraňuje nadměrnému zahřívání žárovky LED, což zvyšuje její životnost.
Zdroje světla LED od LED Labs se vyznačují vysokokvalitnými kondenzátory, navrženými pro provoz při teplotách až 130 ° C a tepelně vodivým pouzdrem, které účinně odvádí teplo.
CRI (80) zajišťuje vysokou barevnou věrnost, což umožňuje prezentaci barev v jejich přirozených odstínech.
| Výkon: | 10W |
| Napětí: | 220 - 240V AC / 50-60 Hz |
| Světelný tok: | 940 Lm |
| Rozměry: | 60 x 108 mm |
| Životnost: | 25,000 h |
| Světelný úhel: | 220 stupňů |
| Určeno pro osvětlení. akcent: | Ne |
| Index podání barev CRI: | Ra > 80 |
| Teplota chromatičnosti: | 2800 - 3200K, teplá bílá |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí: | 20,000 |
| Účiník PF: | 0.5 |
| Startovací doba: | <0.02 s |
| Doba zahřívání na 60% světelného toku: | <1 s |
| Stmívatelná: | Ne |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Certifikáty: | CE, ROHS |