Žárovka E27 LED s výkonem 12 W a světelným tokem 1180 lumenů, studená bílá. Náhrada za tradiční žárovku 82 W. LED žárovky poskytují světlo bez blikavého efektu, který je pro oči únavný.
LED žárovka díky napájecímu zdroji IC má široký rozsah napětí (175-250 V AC), což ji činí stabilně fungující i v nestabilních sítích.
Studené bílé světlo dodává do místnosti modravý nádech. Barva studeného bílého světla stimuluje tělo k práci. Bude dobře fungovat tam, kde je potřeba soustředění.
Výběr LED osvětlení je účinným způsobem, jak snížit účty za elektřinu a chránit přírodní prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 12 W |
| Napětí: | 175-250 V AC |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse): | 1180 lm |
| Rozměry: | 118 x 60 x 60 mm |
| Životnost: | 20 000 h |
| Úhel světelného paprsku: | 240° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 6000 K |
| Stmívatelná: | Ne |
| Ekvivalentní výkon | 82 W |
| Záruka | 2 roky |