Žárovka E27 LED s výkonem 12 W a světelným tokem 1180 lumenů v neutrálně bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 82 W. LED žárovky poskytují světlo bez blikavého efektu, který unavuje oči.
Díky napájecímu obvodu IC má LED žárovka široký rozsah napětí (175-250 V AC), což zajišťuje její stabilní fungování v nestabilních sítích.
Neutrálně bílé světlo je nejblíže dennímu světlu. Může být použito v jakékoli místnosti, zejména tam, kde trávíme více času.
Volba LED osvětlení je účinný způsob, jak snížit účty za elektřinu a chránit přírodní prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 12 W |
| Napětí: | 175-250 V AC |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse): | 1180 lm |
| Rozměry: | 118 x 60 x 60 mm |
| Životnost: | 20 000 h |
| Úhel světla: | 240° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| Stmívatelná: | Ne |
| Ekvivalentní výkon | 82 W |
| Záruka | 2 roky |