Žárovka E27 LED vyrobená z 2835 SMD diod s výkonem 12W a světelným tokem 1160 lumenů v teplé bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 70W. Závit E27 je jedním z nejčastěji používaných závitů, a to z důvodu jednoduchosti při demontáži/instalaci žárovek.
Výběr našich světelných zdrojů LED je způsob, jak šetřit energii. Účinně tak snížíte své účty za elektřinu a pomůžete chránit přírodní prostředí.
Teplé bílé světlo vytváří útulnou atmosféru v místnosti.
Světlo ihned po zapnutí. Žárovka LED se rozsvítí okamžitě po zapnutí, a to díky krátké době zapálení (méně než 0,02 sekundy).
Světelné zdroje LED jsou bezpečný a trvanlivý způsob osvětlení prostoru ve vašem domě. Vysoce kvalitní diody zajišťují dlouhodobé použití. Nižší zahřívání jej činí bezpečným pro používání a může být dokonce používán v dětském pokoji. Je vybaven IC driverem, tedy napájecím zdrojem přizpůsobeným LED osvětlení. Zabraňuje nadměrnému zahřívání žárovky LED, což prodlužuje její životnost.
Světelné zdroje LED od LED Labs se vyznačují vysoce kvalitními kondenzátory navrženými pro provoz při teplotách až do 130°C a tepelně vodivým pouzdrem, které účinně rozptyluje teplo.
CRI (80) zajišťuje vysokou věrnost barev, která umožňuje prezentovat barvy v jejich přirozených odstínech.
| Výkon: | 12W |
| Napětí: | 220 - 240V AC / 50-60 Hz |
| Jmenovitý proud: | 100 mA |
| Světelný tok: | 1160 Lm |
| Rozměry: | 60 x 108 mm |
| Životnost: | 25 000h |
| Úhel svícení: | 220 stupňů |
| Určeno pro osvětlení. accent: | Ne |
| Index podání barev CRI: | Ra > 80 |
| Teplota chromatičnosti: | 3000K, teplá bílá |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí: | 20 000 |
| Účiník PF: | 0,5 |
| Startovací čas: | <0,02 s |
| Doba rozehřevu na 60% světelného toku: | <1 s |
| Stmívatelná: | Ne |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Certifikáty: | CE, ROHS |