Žárovka E27 LED s výkonem 15W a světelným tokem 1520 lumenů, studeně bílá. Náhrada za tradiční žárovku 100W. LED žárovky poskytují světlo bez blikajícího efektu, který je unavující pro oči.
LED žárovka funguje stabilně i v nestabilních sítích díky širokému rozsahu napětí (175-250V AC).
Studené bílé světlo vnáší do místnosti modravý nádech. Barva studeně bílého světla stimuluje tělo k práci. Bude dobře fungovat tam, kde je potřeba soustředění.
Volba LED osvětlení je účinný způsob, jak snížit účty za elektřinu a chránit přírodní prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 15W |
| Napětí: | 175-250V AC |
| Užitečný světelný tok zdroje světla (Φuse): | 1520 lm |
| Rozměry: | 131 x 65 x 65 mm |
| Životnost: | 20 000 h |
| Světelný úhel: | 240° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 6000K |
| Stmívatelná: | Ne |
| Ekvivalentní výkon: | 100W |
| Záruka | 2 roky |