Žárovka E27 LED s výkonem 15W a světelným tokem 1520 lumenů v neutrálně bílé barvě. Náhrada za tradiční 100W žárovku. LED žárovky poskytují světlo bez blikajícího efektu, který je pro oči únavný.
LED žárovka funguje stabilně i v nestabilních sítích díky širokému rozsahu napětí (175-250V AC).
Neutrálně bílé světlo je nejblíže dennímu světlu. Může být použito v jakékoliv místnosti, zejména tam, kde se zdržujeme déle.
Výběr LED osvětlení je efektivní způsob, jak snížit účty za elektřinu a chránit přírodní prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 15W |
| Napětí: | 175-250V AC |
| Využitelný světelný tok zdroje (Φuse): | 1520 lm |
| Rozměry: | 131 x 65 x 65 mm |
| Životnost: | 20,000 h |
| Světelný úhel: | 240° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| Stmívatelné: | Ne |
| Strip délka: | 100W |
| Záruka | 2 roky |