Žárovka E27 LED s výkonem 15W a světelným tokem 1520 lumenů v teplé bílé barvě. Náhrada za tradiční 100W žárovku. LED žárovky poskytují světlo bez blikajícího efektu, který je pro oči unavující.
LED žárovka funguje stabilně i v nestabilních sítích, díky širokému rozsahu napětí (175-250V AC).
Teplá bílá barva má uklidňující a relaxační účinek, i při dlouhodobém vystavení světlu.
Volba LED osvětlení je efektivní způsob, jak snížit účty za elektřinu a chránit přírodní prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 15W |
| Napětí: | 175-250V AC |
| Užitečný světelný tok zdroje (Φuse): | 1520 lm |
| Rozměry: | 131 x 65 x 65 mm |
| Životnost: | 20 000 h |
| Světelný úhel: | 240° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| Stmívatelná: | Ne |
| Ekvivalentní výkon | 100W |
| Záruka | 2 roky |