Žárovka LED E27 s výkonem 30W a světelným tokem 3200 lumenů v neutrální bílé barvě. Navrženo k osvětlení průmyslových prostor, jako jsou sklady, dílny a další komerční zařízení.
Žárovka LED funguje stabilně i v nestabilních sítích, díky širokému rozsahu napětí (176-264V AC).
Tříboký systém odvodu tepla zajišťuje lepší výměnu teploty, která zajišťuje stabilní provoz při vysokém zatížení.
Žárovka LED neobsahuje rtuť a nevyzařuje UV záření.
Neumisťujte světelný zdroj do uzavřeného svítidla.

| Jmenovitý výkon: | 30W |
| Napětí: | 176-264V |
| Využitelný světelný tok světelného zdroje (Φuse): | 3200 lm |
| Rozměry: | 228 x 96 x 96 mm |
| Životnost: | 25,000 h |
| Světelný úhel: | 330° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| Stmívatelné: | Ne |
| Záruka | 2 roky |