Žárovka E27 LED s výkonem 4 W a světelným tokem 380 lumenů v neutrálně bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 33 W. LED žárovky poskytují světlo bez blikajícího efektu, který je únavný pro oči.
Žárovka LED funguje stabilně i v nestabilních sítích, díky širokému rozsahu napětí (175-250 V AC).
Neutrálně bílé světlo je nejméně únavné pro oči, takže ho lze použít v místnostech, kde trávíme dlouhou dobu, například v bytě nebo kanceláři.
Volba LED osvětlení je efektivním způsobem, jak snížit účty za elektřinu a chránit přírodní prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 4 W |
| Napětí: | 175-250 V AC |
| Využitelný světelný tok zdroje (Φuse): | 380 lm |
| Rozměry: | 82 x 45 x 45 mm |
| Životnost: | 20 000 h |
| Světelný úhel: | 240° |
| Index barevného podání CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| Stmívatelná: | Ne |
| Ekvivalentní výkon | 33 W |
| Záruka | 2 roky |