Žárovka E27 LED s výkonem 4W a světelným tokem 380 lumenů v teplé bílé barvě. Náhrada za tradiční 33W žárovku. LED žárovky poskytují světlo bez problikávacího efektu, který je únavný pro oči.
LED žárovka funguje stabilně i v nestabilních sítích díky širokému napěťovému rozsahu (175-250V AC).
Teplá bílá barva má uklidňující a relaxační účinek, a to i při dlouhém vystavení světlu.
Volba LED osvětlení je efektivní způsob, jak snížit účty za elektřinu a chránit přírodní prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 4W |
| Napětí: | 175-250V AC |
| Užitečný světelný tok zdroje světla (Φuse): | 380 lm |
| Rozměry: | 82 x 45 x 45 mm |
| Životnost: | 20 000 h |
| Úhel světelného paprsku: | 240° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Ekvivalentní výkon | 33W |
| Záruka | 2 roky |