Žárovka E27 LED s výkonem 50W a světelným tokem 5400 lumenů v neutrálně bílé barvě. Navržena pro osvětlení průmyslových prostorů, jako jsou sklady, dílny a další komerční zařízení.
Žárovka LED funguje stabilně i v nestabilních sítích díky širokému rozsahu napětí (176-264V AC).
Třístranný systém odvodu tepla zajišťuje lepší výměnu tepla, což zaručuje stabilní provoz i při vysokém zatížení.
Žárovka LED neobsahuje rtuť a nevyzařuje UV záření.
Neumisťujte světelný zdroj do uzavřeného svítidla.

| Jmenovitý výkon: | 50W |
| Napětí: | 176-264V AC |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse): | 5400 lm |
| Rozměry: | 264 x 108 x 108 mm |
| Životnost: | 25 000 h |
| Světelný úhel: | 330° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| Stmívatelná: | Ne |
| Záruka | 2 roky |