Žárovka E27 LED s výkonem 6 W a světelným tokem 806 lumenů v teplé bílé barvě. Náhrada za tradiční 60 W žárovku. LED žárovky poskytují světlo bez blikajícího efektu, který je pro oči únavný.
LED žárovky s vlákny mají vzhled tradiční žárovky. Vysoce kvalitní komponenty zaručují dlouhou životnost. Díky žárovce s LED vláknem je možné získat dekorativní osvětlení připomínající klasické žárovky s použitím úsporné LED technologie.
Teplé bílé světlo vytváří útulnou atmosféru v místnosti.
Volba světelných zdrojů LED je způsob, jak snížit spotřebu energie, což se projeví v nižších účtech za elektřinu a ochraně životního prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 6 W |
| Napětí: | 220-240 V AC |
| Užitečný světelný tok zdroje (Φuse): | 806 lm |
| Rozměry: | 76 x 45 x 45 mm |
| Životnost: | 20 000 h |
| Světelný úhel: | 360° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| Stmívatelné: | Ne |
| Ekvivalentní výkon | 60 W |
| Záruka | 3 roky |