Žárovka LED E27 s výkonem 6W a světelným tokem 550 lumenů v teplé bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 44W. Žárovky LED poskytují světlo bez blikajícího efektu, který unavuje oči.
Žárovky LED vlákno jsou LED osvětlení s vzhledem klasické žárovky. Vysoce kvalitní komponenty zajišťují dlouhou životnost. Díky žárovce LED vlákno lze získat dekorativní osvětlení připomínající klasické žárovky s využitím úsporné technologie LED.
Teplá bílá barva 2200K zdůrazňuje útulný charakter místnosti. Funguje dobře v bytech, zejména v obývacích pokojích, ložnicích a obývacích prostorech. Pomáhá vám uvolnit se a uklidnit.
Volba LED světelných zdrojů je způsob, jak snížit spotřebu energie, což se projeví v nižších účtech za elektřinu a ochraně životního prostředí.

| Jmenovitý výkon: | 6W |
| Napětí: | 220-240V AC |
| Užitečný světelný tok zdroje (Φuse): | 550 lm |
| Rozměry: | 146 x 64 x 64 mm |
| Životnost: | 20,000 h |
| Světelný úhel: | 360° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 2200K |
| Stmívatelné: | Ano |
| Ekvivalentní výkon: | 44W |
| Záruka | 3 roky |