Žárovka E27 LED s výkonem 6W a světelným tokem 630 lumenů v neutrálně bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 50W. LED žárovky poskytují světlo bez blikajícího efektu, který je pro oči unavující.
LED žárovky s vláknem mají vzhled tradiční žárovky. Vysoce kvalitní komponenty zajišťují dlouhou životnost. Díky LED žárovce s vláknem je možné získat dekorativní osvětlení připomínající klasické žárovky pomocí úsporné LED technologie.
Neutrálně bílé světlo se nejvíce blíží dennímu světlu. Může být použito v libovolné místnosti, především tam, kde se déle zdržujeme.
Volba LED světelných zdrojů je způsob, jak snížit spotřebu energie, což se projeví na nižších účtech za elektřinu a ochraně životního prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 6W |
| Napětí: | 220-240V AC |
| Užitečný světelný tok zdroje (Φuse): | 630 lm |
| Rozměry: | 146 x 64 x 64 mm |
| Životnost: | 20 000 h |
| Světelný úhel: | 360° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| Stmívatelná: | Ano |
| Ekvivalentní výkon | 50W |
| Záruka | 3 roky |