Žárovka E27 LED s výkonem 7W a světelným tokem 630 lumenů v neutrálně bílém odstínu. Náhrada za tradiční žárovku 50W. LED žárovky poskytují světlo bez blikavého efektu, který unavuje oči.
LED žárovka funguje stabilně i v nestabilních sítích, díky širokému rozsahu napětí (175-250V AC).
Neutrálně bílé světlo je pro oči nejméně náročné, takže může být použito v místnostech, kde trávíme dlouhou dobu, jako je byt nebo kancelář.
Výběr LED osvětlení je efektivní způsob, jak snížit účty za elektřinu a chránit životní prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 7W |
| Napětí: | 175-250V AC |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse): | 630 lm |
| Rozměry: | 108 x 37 x 37 mm |
| Životnost: | 20,000 h |
| Světelný úhel: | 220° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| Stmívatelná: | Ne |
| Ekvivalentní výkon: | 50W |
| Záruka: | 2 roky |