Žárovka E27 LED s výkonem 7W a světelným tokem 630 lumenů v neutrálně bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 50W. LED žárovky poskytují světlo bez blikajícího efektu, který je pro oči unavující.
LED žárovka pracuje stabilně i v nestabilních sítích díky širokému rozsahu napětí (175-250V AC).
Neutrálně bílé světlo je pro oči nejméně unavující, takže ho lze použít v místnostech, kde trávíme dlouhou dobu, jako je byt nebo kancelář.
Volba LED osvětlení je efektivní způsob, jak snížit účty za elektřinu a chránit přírodní prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 7W |
| Napětí: | 175-250V AC |
| Užitečný světelný tok zdroje světla (Φuse): | 630 lm |
| Rozměry: | 88 x 45 x 45 mm |
| Životnost: | 20 000 h |
| Světelný úhel: | 240° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| Stmívatelná: | Ne |
| Ekvivalentní výkon | 50W |
| Záruka | 2 roky |