Žárovka E27 LED s výkonem 7W a světelným tokem 806 lumenů v neutrálně bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 60W. Žárovky LED poskytují světlo bez blikajícího efektu, který je pro oči unavující.
LED žárovky s vláknem mají vzhled tradiční žárovky. Vysoce kvalitní součásti zajišťují dlouhou životnost. Díky žárovce s LED vláknem je možné získat dekorativní osvětlení připomínající klasické žárovky s použitím úsporné technologie LED.
Neutrálně bílé světlo se nejvíce blíží dennímu světlu. Lze ho použít v každé místnosti, zejména tam, kde trávíme více času.
Volba LED světelných zdrojů je způsob, jak snížit spotřebu energie, což se projeví nižšími účty za elektřinu a ochranou životního prostředí.

| Jmenovitý výkon: | 7W |
| Napětí: | 220-240V AC |
| Užitečný světelný tok zdroje (Φuse): | 806 lm |
| Rozměry: | 135 x 95 x 95 mm |
| Životnost: | 20,000 h |
| Úhel světla: | 360° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| Stmívatelné: | Ano |
| Ekvivalentní výkon: | 60W |
| Záruka | 3 roky |