Žárovka E27 LED s výkonem 8 W a světelným tokem 760 lumenů, studená bílá. Náhrada za tradiční žárovku 57 W. LED žárovky poskytují světlo bez blikajícího efektu, který je unavující pro oči.
LED žárovka, díky napájení IC, má široký rozsah napětí (175-250 V AC), což ji činí stabilní v nestabilních sítích.
Studené bílé světlo vnáší do místnosti modrý nádech. Barva studeného bílého světla stimuluje tělo k práci. Bude fungovat dobře tam, kde je potřeba koncentrace.
Volba LED osvětlení je efektivní způsob, jak snížit účty za elektřinu a chránit přirozené prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 8 W |
| Napětí: | 175-250 V AC |
| Užitečný světelný tok zdroje světla (Φuse): | 760 lm |
| Rozměry: | 112 x 60 x 60 mm |
| Životnost: | 20 000 h |
| Úhel světelného paprsku: | 240° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 6000 K |
| Stmívatelná: | Ne |
| Ekvivalentní výkon | 57 W |
| Záruka | 2 roky |