Žárovka E27 LED s výkonem 8W a světelným tokem 760 lumenů v neutrálně bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 57W. LED žárovky poskytují světlo bez blikajícího efektu, který je unavující pro oči.
LED žárovka, díky napájecímu zdroji IC, má široký rozsah napětí (175-250V AC), což z ní činí stabilní zařízení i v nestabilních sítích.
Neutrálně bílé světlo je nejblíže dennímu světlu. Lze jej použít v jakékoli místnosti, zejména tam, kde trávíme delší dobu.
Volba LED osvětlení je účinný způsob, jak snížit náklady na elektrickou energii a chránit přírodní prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 8W |
| Napětí: | 175-250V AC |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse): | 760 lm |
| Rozměry: | 112 x 60 x 60 mm |
| Životnost: | 20,000 h |
| Světelný úhel: | 240° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| Stmívatelná: | Ne |
| Ekvivalentní výkon | 57W |
| Záruka | 2 roky |