Žárovka E27 LED vyrobená z 2835 SMD diod s výkonem 8W a světelným tokem 710 lumenů v teple bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 50W. Závit E27 je jedním z nejčastěji používaných závitů, a to díky své jednoduchosti při demontáži/instalaci žárovek.
Výběr našich světelných zdrojů LED je způsob, jak šetřit energii. Efektivně tak snížíte své účty za elektřinu a pomůžete chránit přirozené prostředí.
Teplé bílé světlo vytváří útulnou atmosféru v místnosti.
Světlo se okamžitě rozsvítí po zapnutí. Žárovka LED se rozsvítí ihned po zapnutí, a to díky krátké době zapálení (méně než 0,02 sekundy).
Světelné zdroje LED jsou bezpečným a trvanlivým způsobem osvětlení prostoru ve vašem domě. Vysoce kvalitní diody zajišťují dlouhodobé použití. Nízké zahřívání ho činí bezpečným pro použití a může být dokonce umístěn v dětském pokoji. Je vybaven ovladačem IC, tedy napájecím zdrojem přizpůsobeným osvětlení LED. Brání přehřívání žárovky LED, což zvyšuje její životnost.
Světelné zdroje LED z LED Labs se vyznačují vysoce kvalitními kondenzátory, navržené pro provoz při teplotách až do 130 °C a tepelně vodivým pouzdrem, které účinně odvádí teplo.
CRI (80) zajišťuje vysokou věrnost barev, umožňující prezentaci barev v jejich přirozených odstínech.
| Výkon: | 8W |
| Napětí: | 220 - 240V AC / 50-60 Hz |
| Jmenovitý proud: | 70 mA |
| Světelný tok: | 710 Lm |
| Rozměry: | 60 x 108 mm |
| Životnost: | 25,000h |
| Úhel světla: | 220 stupňů |
| Určeno pro osvětlení / akcentaci: | Ne |
| Index podání barev CRI: | Ra > 80 |
| Teplota chromatičnosti: | 2800 - 3200K, teplá bílá |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí: | 20,000 |
| Účiník PF: | 0.5 |
| Startovací čas: | <0.02 s |
| Doba zahřátí na 60% světelného toku: | <1 s |
| Stmívatelná: | Ne |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Certifikáty: | CE, ROHS |