Žárovka GU10 LED vyrobená z 2835 SMD diod s výkonem 3W a světelným tokem 255 lumenů v neutrálně bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 25W. Závit GU10 je jedním z nejčastěji používaných závitů, díky své jednoduchosti při demontáži/montáži žárovek.
Volba našich světelných zdrojů LED je způsob, jak šetřit energii. Efektivně snížíte své účty za elektřinu a pomůžete chránit přirozené životní prostředí.
Neutrálně bílé světlo se nejvíce blíží dennímu světlu. Může být použito v jakékoli místnosti, zejména tam, kde trávíme delší dobu.
Okamžité rozsvícení po zapnutí. Žárovka LED se rozsvítí okamžitě po zapnutí díky krátké době zapalování (méně než 0,02 sekundy).
Světelné zdroje LED jsou bezpečný a trvanlivý způsob, jak osvětlit prostor ve vašem domě. Vysoce kvalitní diody zajišťují dlouhodobé používání. Nižší zahřívání ho činí bezpečným k použití a může být dokonce používán v dětském pokoji. Je vybaven IC ovladačem, tedy napájecím zdrojem přizpůsobeným LED osvětlení. Zabraňuje nadměrnému zahřívání žárovky LED, což prodlužuje její životnost.
Světelné zdroje LED od LED Labs se vyznačují vysoce kvalitními kondenzátory, navržené pro provoz při teplotách až 130°C a tepelně vodivým tělem, které účinně odvádí teplo.
CRI (80) zajišťuje vysokou barevnou věrnost, která umožňuje prezentovat barvy v jejich přirozených odstínech.
| Výkon: | 3W |
| Napětí: | 220 - 240V AC / 50-60 Hz |
| Jmenovitý proud: | 32 mA |
| Světelný tok: | 225 Lm |
| Rozměry: | 50 x 55 mm |
| Životnost: | 25,000h |
| Světelný úhel: | 120 stupňů |
| Určeno pro osvětlení. akcent: | Ne |
| Index podání barev CRI: | Ra>80 |
| Teplota chromatičnosti: | 3800 - 4200 K, neutrální |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí: | 20,000 |
| Účiník PF: | 0.4 |
| Doba zapnutí: | <0.02 s |
| Doba náběhu na 60% světelného toku: | <1 s |
| Stmívatelná: | Ne |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Certifikáty: | CE, ROHS |