Žárovka LED GU10 s výkonem 5W a světelným tokem 400 lumenů v neutrálně bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 50W. Žárovky LED poskytují světlo bez blikajícího efektu, který je únavný pro oči.
Žárovka LED díky napájecímu obvodu IC má široký rozsah napětí (175-250V AC), což ji činí stabilní v nestabilních sítích.
Neutrálně bílé světlo je nejbližší dennímu světlu. Může být použito v jakékoli místnosti, zejména kde trávíme více času.
Volba LED osvětlení je účinný způsob, jak snížit účty za elektřinu a chránit přírodní prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 5W |
| Napětí: | 175-250V AC |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse): | 400 lm |
| Rozměry: | 55 x 50 x 50 mm |
| Životnost: | 20,000 h |
| Úhel svitu: | 36° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| Stmívatelná: | Ne |
| Strip délka: | 50W |
| Záruka | 2 roky |