Žárovka LED GU10 vyrobená z diod SMD 2835 s výkonem 7 W a světelným tokem 600 lumenů v neutrálně bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 35 W. Závit GU10 je jedním z nejčastěji používaných závitů, díky své jednoduchosti demontáže/montáže žárovek.
Volba našich světelných zdrojů LED je způsob, jak šetřit energii. Účinně snížíte své účty za elektřinu a pomůžete chránit přírodní prostředí.
Neutrálně bílé světlo je nejblíže dennímu světlu. Může být použito v jakékoli místnosti, zejména tam, kde se déle zdržujeme.
Okamžité rozsvícení po zapnutí. Žárovka LED se rozsvítí okamžitě po zapnutí, díky krátkému rozběhovému času (méně než 0,02 sekundy).
Světelné zdroje LED jsou bezpečný a trvanlivý způsob osvětlení prostoru ve vašem domě. Kvalitní diody zajišťují dlouhodobé použití. Nižší zahřívání činí jej bezpečným k použití a může být dokonce použit v dětském pokoji. Je vybaven řidičem IC, tj. napájecím zdrojem přizpůsobeným osvětlení LED. Zabraňuje nadměrnému zahřívání žárovky LED, což zvyšuje její životnost.
Světelné zdroje LED od LED Labs se vyznačují vysoce kvalitními kondenzátory, navržené pro provoz při teplotách až do 130 °C a tepelně vodivým pouzdrem, které účinně odvádí teplo.
CRI (80) zajišťuje vysoké podání barev, což umožňuje prezentovat barvy v jejich přirozených odstínech.
| Model: | GU10 SMD 7W |
| Výkon: | 7W |
| Napětí: | 220 - 240V AC / 50-60 Hz |
| Jmenovitý proud: | 60 mA |
| Světelný tok: | 600 Lm |
| Rozměry: | 50 x 55 mm |
| Životnost: | 25 000 h |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Určeno pro akcentní osvětlení: | Ne |
| Index podání barev CRI: | Ra > 80 |
| Teplota chromatičnosti: | 4500K, neutrálně bílá |
| Počet zapnutí/vypnutí: | 20 000 |
| Účiník PF: | 0,5 |
| Startovací čas: | <0,02s |
| Doba zahřátí na 60% světelného toku: | <1s |
| Stmívatelná: | Ne |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Certifikáty: | CE, ROHS |