Žárovka LED MR16 vyrobená z SMD LED 2835 5W teplé bílé barvy je výrobek speciálně připravený pro vás naší společností LED Labs.
Světlo LED s objímkou GU5.3 s napájecím napětím 12V je často instalováno v místech, kde jsou vedení a samotný zdroj světla vystaveny páře nebo vlhkosti.
Navržený výkon světelného toku 5W 350 Lm popsaná žárovka je zcela dostačující z hlediska výkonu a zajišťuje odpovídající osvětlení například kuchyně nebo koupelny - pokud jsou správně vybrány množství žárovek pro pracovní plochu místnosti.
Následují technické parametry žárovky:
| Model: | MR16 5W SMD 2835 |
| Výkon: | 5W |
| Napětí: | 12V AC / DC |
| Jmenovitý proud: | 43 mA |
| Světelný tok: | 350 Lm |
| rozměry: | 50 x 55 mm |
| životnost: | 25 000 h |
| Úhel: | 120 stupňů |
| Určeno pro tolerované osvětlení: | Ne |
| Index podání barev CRI: | Ra> 80 |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K, teplá bílá |
| Počet cyklů ZAP / VYP: | 20 000 |
| Účiník PF: | 0.5 |
| Startovací doba: | <0,02 s |
| Doba zahřátí na 60% světelného toku: | <1 s |
| Stmívatelná: | Ne |
| Záruka: | 24 měsíců |
| certifikáty: | CE, ROHS |