Konektor pásek LED 8mm se dvoustranným zacvaknutím SLIM
VíceDůležitou vlastností konektorů SLIM je jejich šířka, která umožňuje připojení LED pásků uvnitř hliníkového profilu. Jednoduchá a rychlá instalace je prováděna pomocí systému zacvaknutí. Konektor lze také umístit seshora do profilu, což není možné u žádného jiného konektoru pro LED pásky.
Konektory SLIM lze použít s páskou se základní šířkou 8 mm. Kromě toho konstrukční řešení konektoru umožňuje instalaci pásků s hustotou 600 LED/5 m.
| Jmenovité napětí | až 24 V |
| Typ pásku | Mono 8 mm (hustota 600 LED) |
| Počet žil | 2 |
| Způsob uzavření | Západka |
| Tělo konektoru | PVC |
| Stříhání žil | - |
| Rozměry (šířka/délka/výška) | 11/20,5/4,5 mm |
| Typ připojení | Oboustranné se zacvaknutím |