Žárovka E27 LED s výkonem 10W a světelným tokem 960 lumenů, studená bílá. Náhrada za tradiční žárovku 70W. LED žárovky poskytují světlo bez blikajícího efektu, který je pro oči unavující.
Díky napájecímu obvodu IC má LED žárovka široký rozsah napětí (175-250V AC), což ji činí stabilně fungující v nestabilních sítích.
Studené bílé světlo vnáší do místnosti modravý nádech. Barva studeného bílého světla stimuluje tělo k práci. Bude fungovat dobře tam, kde je potřeba koncentrace.
Volba LED osvětlení je efektivní způsob, jak snížit účty za elektřinu a chránit životní prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 10W |
| Napětí: | 175-250V AC |
| Užitečný světelný tok zdroje světla (Φuse): | 960 lm |
| Rozměry: | 112 x 60 x 60 mm |
| Životnost: | 20 000 h |
| Úhel svícení: | 240° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 6000K |
| Stmívatelná: | Ne |
| Ekvivalent výkonu tradiční žárovky: | 70W |
| Záruka | 2 roky |