Žárovka pro pěstování rostlin VIDEX LED je určena pro pěstování rostlin. Vytváří příznivé podmínky pro vývoj semenáčků, osvětlení rostlin v zimě a v podmínkách nedostatku přirozeného světla. Použití diod s různým světelným spektrem umožňuje rozvoj všech druhů rostlin.
Modré světlo - podporuje fotosyntézu, urychluje růst listů a rostlin
Červené světlo - urychluje kvetení, má pozitivní vliv na výnos a kvalitu ovoce.
Doporučená doba osvětlení 8-16 hodin denně

| Jmenovitý výkon: | 8W |
| Napětí: | 220-240V AC |
| Rozměry: | 105 x 60 x 60 mm |
| Životnost: | 20,000 h |
| Úhel světla: | 360° |
| Teplota chromatičnosti: | 1200K (dvoubarevná) |
| Stmívatelná: | Ne |
| Využitelný světelný tok zdroje (Φuse): | 290 lm |
| Fotonový tok pro fotosyntézu: | 14μmol/s |
| Vlnová délka: | 650nm (červené spektrum) 450nm (modré spektrum) |