Žárovka s paticí E27 s výkonem 7 W a světelným tokem 700 lumenů v teplé bílé barvě. Náhrada za tradiční 53W žárovku. LED žárovky poskytují světlo bez blikavého efektu, který unavuje oči.
LED žárovky s vláknem mají vzhled tradičních žárovek. Vysoce kvalitní součásti zajišťují dlouhou životnost. Díky LED žárovce s vláknem je možné získat dekorativní osvětlení připomínající klasické žárovky s využitím úsporné LED technologie.
Teplá bílá barva 2200K zdůrazňuje útulný charakter místnosti. Dobře funguje v bytech, zejména v obývacích pokojích, ložnicích a obytných prostorech. Pomáhá relaxovat a uklidnit se.
Volba LED zdrojů světla je způsob, jak snížit spotřebu energie, což se projeví v nižších účtech za elektřinu a ochraně životního prostředí.

| Jmenovitý výkon: | 7W |
| Napětí: | 220-240V AC |
| Užitečný světelný tok zdroje (Φuse): | 700 lm |
| Rozměry: | 135 x 95 x 95 mm |
| Životnost: | 20,000 h |
| Světelný úhel: | 360° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 2200K |
| Stmívatelná: | Ano |
| Ekvivalentní výkon: | 53W |
| Záruka | 3 roky |