Vestavěná svítidla LUMINES jsou ideální pro uspořádání v jakémkoli interiéru. Spolehlivé diody LED SAMSUNG v kombinaci s dokonale sladěnými profily LED LUMINES vytváří nadčasové lineární osvětlení, které lze použít jak pro hlavní, tak pro dekorativní osvětlení uvnitř budovy. Vestavěná svítidla LUMINES pro vnitřní použití
| Výška svítidla | 73 mm |
| Hloubka svítidla | 43 mm |
| Přesná délka svítidla | 1213 mm |
| Typ montáže | Závěsné svítidlo, montážní prvky jsou součástí |
| Materiál / barva | hliník / bílá |
| Materiál difuzoru / barva difuzoru | PMMA / mléčná |
| Vstupní napětí / frekvence | 220-240V AC / 50 Hz |
| Výkon v zapnutém stavu | 54 W |
| Použitelný světelný tok | 5400 lm v kuželu 120° |
| Úhel vyzařování | 100° |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| CRI | 83 CRI |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Záruka | 5 let |
| Celkový světelný tok | 3270 |
| Účiník | 0,96 |
| Barevná jednotnost v elipsách MacAdama | <4 stupně |
| Indikátor stroboskopického efektu (SVM) | 0,04 |
| Index blikání (Pst LM) | 0,3 |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost L70B50 | >54000 |
| IP | IP20 |