Integrované svítidla LUMINES jsou ideální pro rozmístění v jakémkoli interiéru. Spolehlivé LED diody SAMSUNG v kombinaci s dokonale sladěnými LED profily LUMINES vytváří nadčasové lineární osvětlení, které lze použít jak pro hlavní, tak pro dekorativní osvětlení uvnitř budovy. Integrované svítidla LUMINES pro vnitřní použití
| Výška svítidla | 73 mm |
| Hloubka svítidla | 43 mm |
| Přesná délka svítidla | 613 mm |
| Způsob montáže | Závěsné svítidlo, montážní prvky jsou součástí balení |
| Materiál / barva | hliník / bílá |
| Materiál difuzoru / barva difuzoru | PMMA / mléčná |
| Vstupní napětí / frekvence | 220-240V AC / 50 Hz |
| Příkon v provozním režimu | 27 W |
| Využitelný světelný tok | 2680 lm v kuželu 120° |
| Vyzařovací úhel | 100° |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Index podání barev Ra | 83 CRI |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Záruka | 5 let |
| Celkový světelný tok | 3270 |
| Účiník | 0,92 |
| Barevná uniformita v elipsách MacAdam | <4 stupňů |
| Indikátor efektu stroboskopu (SVM) | 0,04 |
| Index blikání (Pst LM) | 0,3 |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost L70B50 | >54000 |
| IP | IP20 |