Vestavné svítidla LUMINES jsou ideální pro umístění v jakémkoli interiéru. Spolehlivé LED diody SAMSUNG v kombinaci s dokonale sladěnými profily LED LUMINES vytváří nadčasové lineární osvětlení, které lze použít jak pro hlavní, tak pro dekorativní osvětlení uvnitř budovy. Vestavná svítidla LUMINES pro vnitřní použití
| Výška svítidla | 26,1 mm |
| Hloubka svítidla | 27,4 mm |
| Přesná délka svítidla | 1811 mm |
| Typ montáže | Závěsné svítidlo, montážní prvky jsou součástí balení |
| Materiál / barva | hliník / stříbrná |
| Materiál difuzoru / barva difuzoru | PMMA / mléčná |
| Vstupní napětí / frekvence | 220-240V AC / 50 Hz |
| Výkon v zapnutém stavu | 38,5 W |
| Užitečný světelný tok | 2980 lm v kuželu 120° |
| Vyzařovací úhel | 94° |
| Teplota chromatičnosti | 3900 K |
| CRI | 84 CRI |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Záruka | 5 let |
| Celkový světelný tok | 3430 |
| Účiník | 0,95 |
| Barevná jednotnost v elipsách MacAdama | <4 stupňů |
| Indikátor efektu blikání (SVM) | 0,04 |
| Index blikání (Pst LM) | 0,3 |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost L70B50 | >54000 |
| IP | IP20 |