Integrované svítidla LUMINES jsou ideální pro uspořádání v jakémkoli interiéru. Spolehlivé LED diody SAMSUNG v kombinaci s dokonale sladěnými LED profily LUMINES vytváří nadčasové lineární osvětlení, které lze použít jak pro hlavní, tak pro dekorativní osvětlení uvnitř budovy. Integrované svítidla LUMINES pro vnitřní použití
| Výška armatury | 26,1 mm |
| Hloubka armatury | 27,4 mm |
| Přesná délka svítidla | 1213 mm |
| Způsob montáže | Závěsné svítidlo, součásti pro montáž jsou součástí balení |
| Materiál / barva | hliník / bílá |
| Materiál difuzoru / barva difuzoru | PMMA / mléčná |
| Vstupní napětí / frekvence | 220-240V AC / 50 Hz |
| Příkon v režimu zapnuto | 26,0 W |
| Užitečný světelný tok | 2150 lm v kuželu 120° |
| Úhel vyzařování | 96° |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| CRI | 83 CRI |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Záruka | 5 let |
| Celkový světelný tok | 2570 |
| Účiník | 0,91 |
| Rovnoměrnost barev v elipsách MacAdam | <4 stupně |
| Indikátor stroboskopického efektu (SVM) | 0,04 |
| Blikavost (Pst LM) | 0,3 |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost L70B50 | >54000 |
| Mezinárodní stupeň krytí | IP20 |