Integrované svítidla LUMINES jsou ideální pro uspořádání v jakémkoli interiéru. Spolehlivé LED diody SAMSUNG v kombinaci s dokonale sladěnými LED profily LUMINES vytváří nadčasové lineární osvětlení, které lze použít jak pro hlavní, tak pro dekorativní osvětlení uvnitř budovy. Integrovaná svítidla LUMINES pro vnitřní použití
| Výška svítidla | 73 mm |
| Hloubka svítidla | 43 mm |
| Přesná délka svítidla | 1813 mm |
| Způsob montáže | Závěsné svítidlo, montážní prvky součástí balení |
| Materiál / barva | hliník / stříbrná |
| Materiál difuzoru / barva difuzoru | PMMA / mléčná |
| Vstupní napětí / frekvence | 220-240V AC / 50 Hz |
| Příkon v zapnutém stavu | 116,5 W |
| Užitečný světelný tok / Celkový světelný tok | 125000 lm v kulovém prostoru 360 |
| Vyzařovací úhel | 96° |
| Teplota chromatičnosti | 3900 K |
| Index podání barev CRI | 84 CRI |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Záruka | 5 let |
| Účiník | 0,97 |
| Barevná jednotnost v elipsách MacAdama | <4 stupně |
| Ukazatel efektu stroboskopu (SVM) | 0,04 |
| Index blikání (Pst LM) | 0,3 |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost L70B50 | >54000 |
| IP | IP20 |