Integrovaná svítidla LUMINES jsou ideální pro uspořádání v jakémkoli interiéru. Spolehlivé diody SAMSUNG LED v kombinaci s perfektně přizpůsobenými profily LED LUMINES vytváří nadčasové lineární osvětlení, které lze použít jak pro hlavní, tak pro dekorativní osvětlení uvnitř budovy. Integrovaná svítidla LUMINES pro vnitřní použití
| Výška svítidla | 73 mm |
| Hloubka svítidla | 43 mm |
| Přesná délka svítidla | 1213 mm |
| Typ montáže | Závěsné svítidlo, včetně montážních prvků |
| Materiál / barva | hliník / bílá |
| Materiál difuzoru / barva difuzoru | PMMA / mléčná |
| Napájecí napětí / frekvence | 220-240V AC / 50 Hz |
| Příkon v provozním režimu | 76 W |
| Užitečný světelný tok / Celkový světelný tok | 9340 lm v kouli 360° |
| Vyzařovací úhel | 96° |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| CRI | 83 CRI |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Záruka | 5 let |
| Účiník | 0,97 |
| Barevná uniformita v elipsách MacAdama | <4 stupně |
| Indikátor stroboskopického efektu (SVM) | 0,04 |
| Index blikání (Pst LM) | 0,3 |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost L70B50 | >54000 |
| IP | IP20 |