Reflektor je součástí Systému Kolejnicové Lampy a je kompatibilní s nejoblíbenějšími kolejnicovými systémy na trhu – Global, Unipro, Stucchi, Výkon zdroje:gear
Reflektor LUMINES ELYSIUM 10W je součástí vysokonapěťového systému osvětlení. Maximální počet instalovaných reflektorů závisí na maximální zátěži kolejnice. Reflektor má napájecí jednotku Osram umístěnou mimo pouzdro, aby se během provozu nezahřívala a nepůsobila tak na LED COB Bridgelux umístěné v pouzdře a nezkracovala její životnost. Použitá LED má index barevného podání > 90 a zajišťuje zachování přirozených barev, což je zvlášť důležité při reprodukování živých barev vystavovaných předmětů.
Použití osvětlovacích systémů LUMINES Elysium LED
Kolejnicové osvětlení je vysoce konfigurovatelné a přesně přizpůsobitelné, takže jej lze použít v mnoha komerčních a individuálních prostorech:
- komerční a veřejné prostory,
- muzea,
- obchody,
- kanceláře,
- kadeřnické salony,
- domy, byty

Třífázová kolejnicová soustava umožňuje ovládat osvětlení po skupinách. Každá fáze umožňuje individuální ovládání, takže osvětlení vymezuje nezávislé zóny v místnosti.
Klíčové vlastnosti a parametry

| Vstupní napětí | 220 - 240 V AC |
| Výkon | 10 W |
| PF | ≥ 0.9 |
| Celková světelná účinnost | 110 lm/W |
| Celkový světelný tok | 1100 lm |
| CCT | 4000 K |
| SDCM | ≤ 3 |
| CRI | > 90 |
| Vyzařovací úhel | 38° |
| Bez blikání | SVM <=1 PstLM <=0,4 |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Provozní teplota | –20° C +65° C |
| Faktor udržení světelného toku | 50000 h |
| Počet zapnutí/vypnutí | 25000 |
| Materiál pouzdra | Hliník |
| Materiál čočky | PMMA |
| Barva | Černá |
| Rozměry | Ø50 x 130 x 145 mm |