Reflektor je součástí systému Trackového osvětlení a je kompatibilní s nejpoužívanějšími trakcovými systémy na trhu - Global, Unipro, Stucchi, Výkon zdroje:gear.
Reflektor LUMINES ELYSIUM 10W je součástí vysokonapěťového světelného systému. Maximální počet instalovaných reflektorů závisí na maximálním zatížení trakce. Reflektor má napájecí jednotku Osram umístěnou mimo těleso, takže ohřívání napájecí jednotky během provozu neovlivňuje COB LED Bridgelux umístěné v tělese a prodlužuje její životnost. Použitý LED zdroj má index podání barev > 90 a zajišťuje zachování přirozených barev, což je zvláště důležité při reprodukci živých barev vystavovaných předmětů.
Použití systémů osvětlení LUMINES Elysium LED
Trackové osvětlení je vysoce konfigurovatelné a přesně přizpůsobitelné, takže jej lze použít v mnoha komerčních a individuálních prostorech:
- komerční a veřejné prostory,
- muzea,
- obchody,
- kanceláře,
- kadeřnické salony,
- domy, byty

Třífázový trackový systém umožňuje zapínání a vypínání osvětlení po skupinách. Každá fáze umožňuje individuální řízení, takže osvětlení označuje nezávislé zóny v místnosti.
Klíčové vlastnosti a parametry

| Vstupní napětí | 220 - 240 V AC |
| Výkon | 10 W |
| PF | ≥ 0.9 |
| Celková světelná účinnost | 110 lm/W |
| Celkový světelný tok | 1100 lm |
| CCT | 4000 K |
| SDCM | ≤ 3 |
| CRI | > 90 |
| Vyzařovací úhel | 38° |
| Blikání | SVM <=1 PstLM <=0,4 |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Provozní teplota | –20° C +65° C |
| Zachování světelného toku | 50000 h |
| Cykly zapnutí/vypnutí | 25000 |
| Materiál tělesa | Hliník |
| Materiál čočky | PMMA |
| Barva | Bílá |
| Rozměry | Ø50 x 130 x 145 mm |