Reflektor je součástí Track Light Systém a je kompatibilní s nejoblíbenějšími systémy kolejnic na trhu – Global, Unipro, Stucchi, Výkon zdroje:gear
Reflektor LUMINES ELYSIUM 20W je součástí vysokonapěťového osvětlovacího systému. Maximální počet instalovaných reflektorů závisí na maximálním zatížení kolejnice. Reflektor má napájecí jednotku Osram umístěnou mimo kryt, takže zahřívání napájecí jednotky během provozu neovlivňuje COB Bridgelux LED umístěnou v krytu a prodlužuje její životnost. Použitá LED má index barevného podání větší než 90 a zajišťuje, že přirozené barvy jsou zachovány, což je zvlášť důležité, pokud chceme reprodukovat živé barvy vystavovaných předmětů.
Aplikace osvětlovacích systémů LUMINES Elysium LED
Kolejnicové osvětlení je vysoce konfigurovatelné a přesně přizpůsobitelné, takže může být použito v mnoha komerčních a individuálních prostorách:
- komerční a veřejné prostory,
- muzea,
- obchody,
- kanceláře,
- kadeřnictví,
- domy, byty

3fázový kolejnicový systém umožňuje zapínat a vypínat osvětlení po skupinách. Každá fáze umožňuje individuální ovládání, takže osvětlení označuje nezávislé zóny v místnosti.
Klíčové funkce a parametry

| Vstupní napětí | 220 - 240 V AC |
| Příkon | 20 W |
| PF | ≥ 0.9 |
| Celková účinnost | 118 lm/W |
| Celkový světelný tok | 2350 lm |
| CCT | 4000 K |
| SDCM | ≤ 3 |
| CRI | > 90 |
| Vyzařovací úhel | 38° |
| Bez blikání | SVM <=1 PstLM <=0,4 |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Provozní teplota | –20° C +65° C |
| Udržovací faktor světelného toku | 50000 h |
| Počet sepnutí | 25000 |
| Materiál krytu | Hliník |
| Materiál čočky | PMMA |
| Barva | Černá |
| Rozměry | Ø62 x 149 x 160 mm |