Světlomet je součástí systému kolejnicového osvětlení a je kompatibilní s nejpopulárnějšími kolejnicovými systémy na trhu - Global, Unipro, Stucchi, Výkon zdroje:gear.
Světlomet LUMINES ELYSIUM 20W je součástí vysokonapěťového osvětlovacího systému. Maximální počet instalovaných reflektorů závisí na maximálním zatížení kolejnice. Světlomet má napájecí jednotku Osram umístěnou mimo kryt, takže ohřívání napájecí jednotky během provozu neovlivňuje COB diodu Bridgelux umístěnou v krytu a zvyšuje její životnost. Použitá LED dioda má index podání barev >90 a zajišťuje zachování přirozených barev, což je obzvlášť důležité, pokud chceme reprodukovat živé barvy vystavovaných předmětů.
Aplikace systémů LED osvětlení LUMINES Elysium
Kolejnicové osvětlení je vysoce konfigurované a přesně přizpůsobitelné, takže jej lze použít v mnoha komerčních a individuálních prostorách:
- komerční a veřejné prostory
- muzea
- obchody
- kanceláře
- kadeřnické salony
- domy, byty

3fázový kolejnicový systém umožňuje zapínání a vypínání osvětlení po skupinách. Každá fáze umožňuje individuální ovládání, takže osvětlení vymezuje nezávislé zóny v místnosti.
Klíčové vlastnosti a parametry

| Vstupní napětí | 220 - 240 V AC |
| Výkon | 20 W |
| PF | ≥ 0.9 |
| Celková hlavní účinnost | 118 lm/W |
| Celkový světelný tok | 2350 lm |
| CCT | 4000 K |
| SDCM | ≤ 3 |
| CRI | > 90 |
| Vyzařovací úhel | 38° |
| Bez blikání | SVM <=1 PstLM <=0,4 |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Pracovní teplota | –20° C +65° C |
| Faktor údržby světelného toku | 50000 h |
| Počet zapnutí/vypnutí | 25000 |
| Materiál pláště | Hliník |
| Materiál čočky | PMMA |
| Barva | Bílá |
| Rozměry | Ø62 x 149 x 160 mm |