Reflektor je součástí systému Track Light a je kompatibilní s nejpopulárnějšími stopovatelnými systémy na trhu – Global, Unipro, Stucchi, Výkon zdroje:gear
Reflektor LUMINES ELYSIUM 30W je součástí vysokonapěťového osvětlovacího systému. Maximální počet nainstalovaných reflektorů závisí na maximálním zatížení stopy. Reflektor má napájecí jednotku Osram umístěnou mimo kryt, aby zahřívání napájecí jednotky během provozu neovlivňovalo COB Bridgelux LED umístěné v krytu a neprodlužovalo jeho životnost. Použitá LED má index podání barev > 90 a zajišťuje zachování přirozených barev, což je zvláště důležité, pokud chceme reprodukovat živé barvy vystavených předmětů.
Použití osvětlovacích systémů LUMINES Elysium LED
Bodové osvětlení je vysoce konfigurovatelné a přesně přizpůsobitelné, takže ho lze použít v mnoha komerčních a individuálních prostorech:
- komerční a veřejné prostory,
- muzea,
- obchody,
- kanceláře,
- kadeřnické salony,
- domy, byty

3fázový kolejnicový systém umožňuje zapínat a vypínat osvětlení po skupinách. Každá fáze umožňuje individuální ovládání, takže osvětlení vytváří nezávislé zóny v místnosti.
Klíčové vlastnosti a parametry

| Vstupní napětí | 220 - 240 V AC |
| Výkon | 30 W |
| PF | ≥ 0.9 |
| Celková hlavní účinnost | 130 lm/W |
| Celkový světelný tok | 3900 lm |
| CCT | 4000 K |
| SDCM | ≤ 3 |
| CRI | > 90 |
| Vyzařovací úhel | 38° |
| Blikání bez problémů | SVM <=1 PstLM <=0,4 |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | –20° C +65° C |
| Faktor udržení světelného toku | 50000 h |
| Počet zapnutí/vypnutí | 25000 |
| Materiál krytu | Hliník |
| Materiál čočky | PMMA |
| Barva | Černá |
| Rozměry | Ø75 x 160 x 180 mm |