Reflektor je součástí systému Track Light a je kompatibilní s nejpopulárnějšími kolejnicovými lištami na trhu - Global, Unipro, Stucchi, Výkon zdroje:gear
Reflektor LUMINES ELYSIUM 30W je součástí vysokonapěťového osvětlovacího systému. Maximální počet instalovaných reflektorů závisí na maximálním zatížení sběrnice. Svítidlo má napájecí zdroj Osram umístěný mimo kryt, takže zahřívání zdroje během provozu neovlivňuje Bridgelux COB LED umístěný v krytu, což prodlužuje jeho životnost. Použitá dioda má index podání barev > 90 a zajišťuje zachování přirozených barev, což je obzvláště důležité, pokud chceme reprodukovat živé barvy vystavených předmětů.
Použití osvětlovacích systémů LUMINES Elysium LED
Velké možnosti konfigurace a přesné přizpůsobení potřebám činí kolejnicové osvětlení vhodným pro použití v mnoha komerčních a individuálních prostorách:
- komerční a veřejné prostory
- muzea - obchody,
- kancelářské prostory
- kadeřnické salony,
- domy, byty

Třífázový kolejnicový systém umožňuje zapínat a vypínat osvětlení po skupinách. Každá fáze umožňuje individuální ovládání, díky čemuž osvětlení definuje nezávislé zóny v místnosti.
Hlavní vlastnosti a parametry

| Vstupní napětí | 220 - 240 V AC |
| Příkon | 30 W |
| PF | ≥ 0,9 |
| Celková hlavní účinnost | 130 lm/W |
| Celkový světelný tok | 3900 lm |
| CCT | 4000 K |
| SDCM | ≤ 3 |
| CRI | > 90 |
| Vyzařovací úhel | 38° |
| Bez blikání | SVM <=1 PstLM <=0,4 |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | –20° C +65° C |
| Činitel údržby světelného toku | 50000 h |
| Počet zapnutí/vypnutí | 25000 |
| Materiál krytu | Hliník |
| Materiál čočky | PMMA |
| Barva | Bílá |
| Rozměry | Ø75 x 160 x 180 mm |