Reflektor je součástí Systému trackových svítidel a je kompatibilní s nejpopu-lárnějšími trackové systémy na trhu - Global, Unipro, Stucchi, Výkon zdroje:gear
Reflektor LUMINES ELYSIUM 40W je součástí vysokonapěťového osvětlovacího systému. Maximální počet instalovaných reflektorů závisí na maximálním zatížení tracu. Reflektor má napájecí jednotku Osram umístěnou mimo těleso, aby se při provozu nezahřívala a neovlivňovala COB Bridgelux LED v tělese, což prodlužuje její životnost. Použitá LED má index podání barev > 90 a zajišťuje uchování přirozených barev, což je obzvláště důležité, pokud chceme reprodukovat živé barvy vystavovaných předmětů.
Použití osvětlovacích systémů LUMINES Elysium LED
Trackové osvětlení je vysoce konfigurovatelné a přesně přizpůsobitelné, takže jej lze použít v mnoha komerčních a individuálních prostorách:
- komerční a veřejné prostory,
- muzea,
- obchody,
- kanceláře,
- kadeřnické salony,
- domy, byty

3fázový trackový systém umožňuje zapínat a vypínat osvětlení po skupinách. Každá fáze umožňuje individuální ovládání, takže osvětlení označuje nezávislé zóny v místnosti.
Klíčové funkce a parametry

| Vstupní napětí | 220 - 240 V AC |
| Výkon | 40 W |
| PF | ≥ 0.9 |
| Celková účinnost | 125 lm/W |
| Celkový světelný tok | 5000 lm |
| CCT | 4000 K |
| SDCM | ≤ 3 |
| CRI | > 90 |
| Vyzařovací úhel | 38° |
| Bez blikání | SVM <=1 PstLM <=0,4 |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Provozní teplota | –20° C +65° C |
| Činitel údržby světelného toku | 50000 h |
| Počet zapnutí/vypnutí | 25000 |
| Materiál tělesa | Hliník |
| Materiál čočky | PMMA |
| Barva | Černá |
| Rozměry | Ø90 x 160 x 190 mm |