Reflektor je součástí Trackového světelného systému a je kompatibilní s nejpopulárnějšími trasovými systémy na trhu – Global, Unipro, Stucchi, Výkon zdroje:gear
Reflektor LUMINES ELYSIUM 40W je součástí vysokonapěťového osvětlovacího systému. Maximální počet instalovaných reflektorů závisí na maximálním zatížení trati. Reflektor má zdroj napájení Osram umístěný mimo kryt, aby se ohřev napájecího zdroje během provozu nedotýkal COB Bridgelux LED umístěných v krytu a nezkracoval jejich životnost. Použitá LED má index podání barev > 90 a zajišťuje, že přirozené barvy jsou zachovány, což je zvláště důležité, pokud chceme reprodukovat živé barvy vystavovaných předmětů.
Aplikace osvětlovacích systémů LUMINES Elysium LED
Trackové osvětlení je vysoce konfigurovatelné a přesně přizpůsobitelné, takže ho lze použít v mnoha komerčních a individuálních prostorech:
- komerční a veřejné prostory,
- muzea,
- obchody,
- kanceláře,
- kadeřnické salony,
- domy, byty

Třífázový trackový systém umožňuje zapínání a vypínání osvětlení ve skupinách. Každá fáze umožňuje individuální ovládání, takže osvětlení označuje nezávislé zóny v místnosti.
Klíčové vlastnosti a parametry

| Vstupní napětí | 220 - 240 V AC |
| Výkon | 40 W |
| PF | ≥ 0.9 |
| Celková hlavní účinnost | 125 lm/W |
| Celkový světelný tok | 5000 lm |
| CCT | 4000 K |
| SDCM | ≤ 3 |
| CRI | > 90 |
| Vyzařovací úhel | 38° |
| Bez blikání | SVM <=1 PstLM <=0,4 |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | –20° C +65° C |
| Faktor udržení světelného toku | 50000 h |
| Počet zapnutí/vypnutí | 25000 |
| Materiál pouzdra | Hliník |
| Materiál čočky | PMMA |
| Barva | Bílá |
| Rozměry | Ø90 x 160 x 190 mm |