Integrovaná svítidla LUMINES jsou ideální pro rozmístění v jakémkoli interiéru. Spolehlivé LED diody SAMSUNG v kombinaci s dokonale sladěnými profily LUMINES LED vytváří nadčasové lineární osvětlení, které lze použít jak pro hlavní, tak pro dekorativní osvětlení uvnitř budovy. Integrovaná svítidla LUMINES pro vnitřní použití
| Výška svítidla | 30 mm |
| Hloubka svítidla | 43 mm |
| Přesná délka svítidla | 1213 mm |
| Typ montáže | Závěsné svítidlo, včetně montážních prvků |
| Materiál / barva | hliník / stříbrná |
| Materiál difuzoru / barva difuzoru | PMMA / mléčná |
| Vstupní napětí / frekvence | 220-240 V AC / 50 Hz |
| Příkon v provozu | 38,5 W |
| Užitečný světelný tok | 3110 lm v kuželu 120° |
| Vyzařovací úhel | 99° |
| Teplota chromatičnosti | 3900 K |
| CRI | 84 CRI |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Záruka | 5 let |
| Celkový světelný tok | 3870 |
| Účiník | 0,95 |
| Barevná jednotnost v elipsách MacAdama | <4 stupně |
| Indikátor efektu blikání (SVM) | 0,04 |
| Flicker Index (Pst LM) | 0,3 |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost L70B50 | >54000 |
| IP | IP20 |