Přijímač MiBOXER vám umožňuje ovládat LED pásek. Přijímač je připojen k dálkovému ovladači pomocí rádiových vln s frekvencí 2,4 GHz. Přijímač je umístěn mezi LED pásek a napájecí zdroj, takže ho lze přidat v jakémkoli stádiu instalace pásku.

Schéma zapojení napájecího zdroje LED, řídicí jednotky a LED pásku
Přijímač umožňuje ovládat RGB+CCT LED pásek. Přijímač lze připojit k dálkovému ovladači řady MiBOXER nebo po spárování s Wi-Fi bránou lze rozšířit možnosti přijímače o ovládání pomocí aplikace nebo hlasem.
Po přidání Wi-Fi brány je možné ovládat osvětlení pomocí zařízení s Androidem a IOS. To umožňuje přizpůsobit osvětlení dennímu rytmu a ovládat jej dálkově odkudkoli. Je také možné ovládat osvětlení pomocí hlasových asistentů Google Assistant a Amazon Alexa.
Různé modely přijímačů mohou pracovat synchronně. Musí být ovládány ze stejného zařízení, ve stejném dynamickém režimu a ve vzdálenosti do 30 m. Zařízení jsou charakterizována schopností přenášet signál z přijímače na další zařízení, čímž se zvyšuje dosah. Přenos signálu je možný, když vzdálenost mezi následujícími zařízeními je menší než 30 m.

Možnost přenosu signálu a synchronizace
Spárování dálkového ovladače s přijímačem je mimořádně jednoduché. Měli byste odpojit hlavní napájení od přijímače (1), poté znovu připojit napájení a během prvních 3 sekund krátce stisknout dříve vybraný kanál na dálkovém ovladači (2). Efektem správného spárování zařízení bude to, že LED pásek (3) třikrát blikne.

Diagram párování přijímače s dálkovým ovladačem
| Rozměry | 74,5x36x17 mm |
| Napětí | DC 12V-24V |
| Pracovní rozsah | ~30 m |
| Pracovní intenzita | 6A na kanál |
| Maximální zátěž | 12A |
| Frekvence | 2,4 GHz |
| Wi-Fi ovládání | s Wi-Fi bránou |
| Výstupní připojení | společná anoda |
| Autotransmise | ano |
| Synchronizace signálu | ano |