MiBOXER RF PŘIJÍMAČ 10A 2.4G 4 ZÓNA RGB + W
VícePřijímač MiBOXER vám umožňuje ovládat LED pásek. Přijímač je připojen k dálkovému ovládání pomocí rádiových vln s frekvencí 2,4 GHz. Přijímač je namontován mezi LED pásek a napájecí zdroj, takže ho lze přidat v jakékoli fázi instalace pásku.

Schéma zapojení napájecího zdroje LED, ovladače a LED pásku
Přijímač umožňuje ovládání RGB+W LED pásku. Přijímač lze připojit k dálkovému ovládání řady MiBOXER nebo po spárování s Wi-Fi bránou lze možnosti přijímače rozšířit o ovládání pomocí aplikace nebo hlasem.
Přijímač umožňuje ovládání pomocí aplikací a hlasových asistentů. Pro to je třeba ho spárovat s Wi-Fi bránou (prodává se samostatně). Pomocí aplikace můžete přizpůsobit osvětlení rytmu vašeho dne. Snížení jasu světla v noci nebo zapínání osvětlení v místnosti ráno – mnoho možností z jedné aplikace.
Spárování dálkového ovládání s přijímačem je mimořádně jednoduché. Měli byste odpojit hlavní napájení od přijímače (1), poté připojit napájení zpět a do 3 sekund krátce stisknout dříve vybraný kanál na dálkovém ovládání (2). Účinkem správného spárování zařízení bude, že LED pásek (3) třikrát blikne.

Diagram párování přijímače s dálkovým ovládáním
| Rozměry | 85x45x22,5 mm |
| Napětí | DC 12V-24V |
| Pracovní dosah | 30 m |
| Pracovní proud | 6 A na kanál |
| Maximální zátěž | 10 A |
| Frekvence | 2,4 GHz |
| Wi-Fi ovládání | s Wi-Fi bránou |
| Připojení výstupu | společná anoda |