MiBOXER Kit DÁLKOVÝ PŘIJÍMAČ 10A RGBW + 1 STRIP
VíceDálkový ovladač MiBOXER + přijímač je kompletní sada, která vám umožní ovládat osvětlení ve vašem domě. Přijímač je s dálkovým ovladačem propojen rádiovými vlnami s frekvencí 2,4 GHz. Dálkový ovladač má nastavení intenzity světla od 0 do 100 %.

Ovládání 1 zóny pomocí jednoho dálkového ovladače.
Přijímač MiBOXER vám umožňuje ovládat LED pásek. Přijímač je s dálkovým ovladačem propojen rádiovými vlnami s frekvencí 2,4 GHz. Přijímač je namontován mezi LED pásek a napájecí zdroj, takže ho lze přidat v kterékoli fázi instalace pásku.
Spárování dálkového ovladače s přijímačem je extrémně jednoduché. Nejprve byste měli odpojit hlavní napájecí zdroj od přijímače, poté napájení znovu připojit a do 3 sekund krátce stisknout dříve vybraný kanál na dálkovém ovladači. Výsledkem správného spárování zařízení bude třikrát zablikání LED pásku.
| Rozměry přijímače | 85x45x22,5 mm |
| Rozměry dálkového ovladače | 110x53x20,5 mm |
| Napětí | DC 12 V-24 V |
| Pracovní dosah | 30 m |
| Pracovní intenzita | 6 A na kanál |
| Maximální zátěž | 10 A |
| Frekvence | 2,4 GHz |
| Wi-Fi ovládání | s Wi-Fi bránou |