Modul ECO GOQ SAMSUNG 3x2835SMD 0,72 W 160 st. 6500 K
VíceModul GOQ SAMSUNG 3x2835SMD 0,72W 160 stupňů 6500K je produkt postavený na LED diodách SAMSUNG. LED moduly jsou navrženy pro osvětlení bloků písmen a světelných boxů.
Moduly GOQ díky svému širokému úhlu osvětlení umožňují snížení počtu použitých modulů a zaručují vynikající osvětlení designového povrchu.
LED moduly se vyznačují větší montážní flexibilitou ve srovnání s LED pásky. Jednotlivé moduly lze propojit do řetězce až 50 kusů, což umožňuje osvětlit i složité, tvarově složité světelné boxy.
Vysoká odolnost proti vodě umožňuje použití modulů venku. Odolávají i velmi nepříznivým povětrnostním podmínkám. Speciální kryt chrání elektronické součástky před mechanickým poškozením. Moduly se vyznačují antistatickými a nárazu-odolnými vlastnostmi.
Technické informace o produktu:
- maximální počet modulů v řetězci - 50 ks.
- tři vysoce svítivé SMD LED diody v každém modulu,
- celková spotřeba energie modulů: méně než 80 % jmenovitého výkonu napájecího zdroje,
- samolepicí oboustranná páska pro snadnou instalaci
- spolehlivé propojení modulů - paralelní galvanické (pájené),
- speciální kryt chránící elektroniku modulu proti mechanickému poškození.
| Barva: | Studená bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 6 500 K |
| Napětí: | 12V DC |
| Výkon: | 0,72 W |
| Spotřeba proudu: | 60 mA |
| Tok světla: | 60 lm |
| Vyzařovací úhel: | 160 stupňů |
| Provozní teplota: | -30 ~ 70° |
| Rozměry: | 66 x 15 x 10,5 mm |
| Typ diody: | 2835 SMD Samsung |
| Třída těsnosti: | IP68 |
| Délka kabelu: | 100 mm |
| Hmotnost: | 6 g |
| Záruka: | 3 roky |