Modul GLOW LED je náhrada za světelné zdroje se sockety GU10. Díky svému plochému designu může být použit tam, kde je omezený montážní prostor. S výškou pouhých 25 mm může být instalován i v nejnižších zapuštěných svítidlech. Řešení je také vhodné pro zapuštěná svítidla, pokud je prostor mezi sníženým stropem a stropem příliš malý pro světelný zdroj GU10.
Modul je přímo připojen k elektrickému rozvodu prostřednictvím kabelu vycházejícího ze svítidla. Tento design zajišťuje jednoduchou instalaci bez potřeby dodatečné zásuvky GU10.
Díky keramickému pouzdru, které efektivně odvádí teplo, má modul GLOW LED delší životnost.
Světlo se rozsvítí okamžitě. LED žárovka se začne rozsvěcet hned, jak ji zapnete, díky její krátké době zážehu (méně než 0,02 s).
Koeficient CRI (> 80) zajišťuje vysoké barevné podání, umožňující prezentaci barev v jejich přirozených odstínech. Volba našich LED světelných zdrojů je způsob, jak ušetřit energii. Účinně snížíte své účty za elektřinu a pomůžete chránit životní prostředí.
Více možností instalace díky nízkému designu LED modulu
Keramické pouzdro efektivně odvádí teplo a zajišťuje delší životnost výrobku
| Vstupní napětí | 230V AC | 50-60 Hz |
| Výkon | 6.5 W |
| Proud | 0.056 A |
| Účiník | ≥0.5 |
| Světelný tok | 600 lm |
| CCT | 3000 K |
| CRI | ≥80 |
| Vyzařovací úhel | 120° |
| Cykly ON/OF | 20000 |
| Doba náběhu na 60% světelného toku | < 0,02 s |
| Životnost | 25000 h |
| Výška | 25 mm |
| Průměr | 50 mm |
| Délka kabelu | 14 cm |