Modul GLOW LED je náhrada za světelné zdroje se soklem GU10. Díky své ploché konstrukci ho lze použít tam, kde je omezený montážní prostor. S výškou pouhých 25 mm jej lze nainstalovat i do nejnižších nástěnných svítidel. Řešení je také vhodné pro zapuštěná svítidla, pokud je prostor mezi sníženým stropem a stropem příliš malý pro světelný zdroj GU10.
Modul je přímo připojen k elektrické instalaci pomocí kabelu vycházejícího ze svítidla. Tato konstrukce zajišťuje snadnou instalaci bez potřeby dodatečné zásuvky GU10.
Díky keramickému tělu, které účinně odvádí teplo, má modul GLOW LED delší životnost.
Světlo se rozsvítí okamžitě. LED žárovka se rozsvítí, jakmile ji zapnete, díky své krátké době zapálení (méně než 0,02 s).
Koeficient CRI (>80) zajišťuje vysokou barevnou věrnost, díky které jsou barvy prezentovány v přirozených odstínech. Volba našich LED světelných zdrojů je způsob, jak ušetřit energii. Výrazně snížíte své účty za elektřinu a pomůžete chránit životní prostředí.
Větší možnosti instalace díky nízké konstrukci LED modulu
Keramické tělo účinně odvádí teplo a zajišťuje delší životnost výrobku
| Vstupní napětí | 230V AC | 50-60 Hz |
| Příkon | 6.5 W |
| Proud | 0.056 A |
| Účiník | ≥0.5 |
| Světelný tok | 600 lm |
| CCT | 4000 K |
| CRI | ≥80 |
| Vyzařovací úhel | 120° |
| Počet cyklů ZAP/VYP | 20000 |
| Doba zahřátí na 60% světelného toku | < 0,02 s |
| Životnost | 25000 h |
| Výška | 25 mm |
| Průměr | 50 mm |
| Délka kabelu | 14 cm |