Zařízení je navrženo pro použití jako hlavní zdroj světla v místnostech. Lampy se vyznačují designem, který využívá LED diody a optické čočky. V důsledku toho je světlo v místnosti jemnější a příjemné pro oči. Vyznačuje se absencí efektu blikání. To zvyšuje komfort použití a chrání náš zrak před chronickou únavou. Stupeň ochrany IP44 umožňuje instalaci v oblastech s vysokou vlhkostí.

| Napětí | AC 176-264 V |
| Provozní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon v zapnutém stavu | 24 W |
| Světelný tok | 2160 lm |
| Užitečný světelný tok zdroje světla (Φuse) | 2500 lm |
| Rozměry | 325 x 325 x 65 mm |
| Teplota barvy | 4000K, neutrálně bílá |
| Úhel rozptylu | 120° |
| Životnost | 25000 h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Třída energetické účinnosti | F |
| CRI | > 80 |
| IP | IP44 |
| Záruka | 2 roky |